הספר החדש של עדנה טופר : "שפע, אהבה וחוכמה" הוא ספר מדהים, צלול עשיר ביופיו ובתובנות המעמיקות שהוא מספק לקורא. ממליצה לכם לרכוש את היופי הזה ולהנות מכל רגע!!!
זהו סיפור על מסעה של נסיכה ממלכה רחוקה. נסיכה אמיצה, סקרנית וחקרנית, שרוצה למצוא את השפע, האהבה והחוכמה.
היי! היא מזכירה לי מישהיא…אולי אותי?אולי אתכם?
הנסיכה האמיצה והעיקשת עוברת בכל העולם ופוגשת אנשים, מפשוטים ועד גבוהים רוחנית, ומקשיבה לתשובותיהם. היא לא מתרצה ומבקשת לחוות בעצמה ודרך החוויה הפרטית שלה את השפע, האהבה והחוכמה וכמובן, יש לה דרך ארוכה לעבור, עד שתוכל באמת לראות ולהסיר את הכיסויים מהעיניים ומהלב שלה.
זה סיפור שנוגע בפשטות ובצלילות לכל אדם  שמחפש את הטוב הגבוה בחייו ורוצה לחוות את החיים שלו באופן ישיר, ולא עקיף (חוויות וניסיון של אחרים), במסע האינדיבידואלי שלו. אנחנו מצטרפים לנסיכה…האם היא תמצא את מה שהיא מחפשת? והאם אנחנו גם?
ספר ששווה להחזיק קרוב ללב ולעיניים, אני עוברת איתו חוויה חדשה בכל קריאה שלי ושואלת את עצמי-כמו הנסיכה, מה אני עוד לא רואה? איפה יש לי עוד כיסויים במודעות שלי? הספר הזה מספק לי לא רק תובנות על עצמי בחיפוש אחר שלושת המרכיבים המהותיים האלו, שכל אדם יוצא אליהם, הוא גם מסופר באופן כ"כ עדין ועמוק. יש בזה המון רוגע, שאני יודעת שכל פעם אפשר להתחיל את המסע מחדש, לעשות עוד בדק בית, ולהסיר עוד וילונות שחוסמים את הראייה שלי על עצמי. המשל יפיפה  ומעמיק ונגע בי בפשטות, במיקוד ובבהירות שלו . אגדה אוניברסאלית שאני רואה כמתרחשת בכל תקופת חיים בעולם הזה, שמתקשרת לכל אדם ולכל מסע.
המשל היפיפה הזה מגיע עם תוספת מדהימה, במקביל לכל חלק במסעה של הנסיכה מתלווה ציור של חלון בעל אלמנטים מן המזרח לסיפור ובכל דף החלון הזה מקבל עולם חדש של צבע והבעה.
עדנה היא ציירת מחוננת בעלת יכולות שמדברות לכל הרבדים הנפשיים והנשמתיים של המתבונן ביצירותיה. אני מתחברת לחיות שיש בעבודות שלה, וכמובן גם בספר הזה: הציורים מהממים ביופיים, אפשר לגלוש לתוכם ולנשום אותם מרוב שהם מלאי צבע ויוצרים חוויה משל עצמם. כמו להיבלע לתוך סרט ופשוט לרבוץ שם, בתוך עולם חדש, מלא בהשראה.
עדנה מביאה לעולם יופי, צבע, חוכמה ואהבה עצומה.
ומחפשי השפע, האהבה והחוכמה- הרי הם כאן.

תגובה אחת

  1. שי היקרה כתבת מאד יפה ומרגש. תודה רבה לכל המחמאות והמלצות לספר שפע, אהבה וחוכמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *